A cincea zi de „O Vară Împreună”

Soarele a răsărit încă odată asupra satului nostru și copii l-au întâmpinat cu strigăte de bucurie și mulțumire față de vremea frumoasă cu care am fost binecuvântați toată săptămâna. Ca de obicei, toate evenimentele zilei au decurs în mod armonios, de la întâlnirea de dimineață până la celebrarea Sfintei Liturghii. Pe lângă obișnuitele evenimente, astăzii toți participanții, de la arbitrii, animatori și copii, au participat la inițiativa ecologică de curățare a terenului și a străzilor din sat. La întoarcerea de pe imaș au adus cu ei saci plini de gunoaie, strânse de pe străzile satului, pentru a fi adunate și preluate de către serviciul de salubritate.

 
Failed to get data. Error:
Quota exceeded for quota metric 'All requests' and limit 'All requests per day' of service 'photoslibrary.googleapis.com' for consumer 'project_number:564569551709'.