A șasea zi de „O Vară Împreună”

Ajunși la ultima zi a minunatei săptămâni de jocuri și distracție, copii s-au reîntors pentru a termina „Vara Împreună”. Astăzi totul a descurs așa cum ne-am obișnuit, de la întâlnirea de dimineață, la cateheză iar apoi la jocurile de pe imaș. Întorși la biserică pentru Sfânta Liturghie, celebrată de părintele vicar, copii se așteptau, așa cum era în anii precedenți, să le fie prezentat punctajul, însă, așa cum s-a stabilit de la începutul săptămânii, pentru asta vor trebui să mai vină odată, și anume Duminică la ora 17, pe imaș, unde va fi celebrată Liturghia de final și vor avea loc festivitățile de premiere și încheiere.

 
Failed to get data. Error:
Quota exceeded for quota metric 'All requests' and limit 'All requests per day' of service 'photoslibrary.googleapis.com' for consumer 'project_number:564569551709'.